Ubytování

Připravili jsme pro Vás pokoje s vlastním sociálním zařízením v podkroví naší chalupy, kde sami celoročně bydlíme:

pokoj č. 1 - 3lůžkový pokoj s přistýlkou (dvojlůžko, samostatné lůžko + přistýlka pro dítě na matraci 160 x 70 cm)

            

pokoj č. 2 - 4lůžkový pokoj s přistýlkou (dvojlůžko a palanda + přistýlka pro dítě na matraci 160 x 70 cm)

    

Ubytovací prostory jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem Ikea. Pokoj Vám předáme hygienicky čistý, postele jsou povlečené, každý host dostane velkou osušku, v koupelně je sprchová a WC předložka, mýdlo a ručník na ruce, kvalitní toaletní papír. Pro malé děti do 3 let máme 2 dětské postýlky s vysokými postranicemi.

Naši hosté mají rádi čistotu, a proto se přezouváme.

Příjezd na ubytování je obvykle možný od 16 do 20 hod. Uvolnění pokojů v den odjezdu na 10. hodinu. 

Osada Dobrá je dlouhá bezmála 2,5 km a naše chalupa je kousek před koncem tzn., že od cedule na začátku osady k nám pojedete asi 2 km (za námi jsou už jen tři chalupy).

Bezplatně zaparkujete přímo u chalupy, pro každý pokoj je vyhrazeno jedno parkovací místo.

Můžete využívat společenskou místnost/jídelnu s kuchyňskou linkou (rychlovarná konvice, 4plotýnková sklokeramická varná deska, lednička s mrazicím boxem, nádobí, jar, houbička, utěrky, slánka, pepřenka).

Připojení k internetu je zajištěno přes wi-fi.

Šetříme životní prostředí - pro vytápění využíváme dřevo, voda je ohřívána elektrickými bojlery na noční proud (bojler je společný pro oba pokoje a kuchyni), třídíme odpad a zbytky jídla upotřebíme pro domácí zvířata.

Ceník služeb

Doplňkové služby - nejen pro rodiny s dětmi

K vysušení promočené obuvi či rukavic Vám zapůjčíme sušáky (TeploUš). Zejm. hostům s malými dětmi nabízíme možnost "nouzového" přeprání oblečků a vysušení v sušičce.

Na vyžádání zapůjčíme společenské hry. K nahlédnutí je Kniha výletů a mapy okolí.

Zapomněli jste doma kartáček a bačkory? Nevadí, máme pro Vás náhradní - hotelové pantofle, zubní kartáček a pastu, sprchový gel, šampon, Nivea krém, dámské hygienické potřeby, dětské vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky, repelent, náplasti ... stačí se zeptat.

Nechce se Vám do hospody? Také nevadí, u nás zakoupíte pivo, lahvinku vína, tyčinky ... 

Co znamená tato dopravní značka na začátku osady Dobrá?

Osada Dobrá je obytná zóna, a proto Vás pěkně prosíme, abyste respektovali max. povolenou rychlost v obci 20 km/h a přednost obyvatel a dětí hrajících si na silnici před dopravou.

Zobrazit zdrojový obrázek

Tuto povinnost řidičům ukládá § 39 zákona č. 361/200 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, zejm.

odst. 3) V obytné a pěší zóně smějí chodci užívat pozemní komunikaci v celé její šířce, přičemž se na ně nevztahuje § 53. Hry dětí na pozemní komunikaci jsou dovoleny jen v obytné zóně.

odst. 5) V obytné zóně a pěší zóně smí řidič jet rychlostí nejvýše 20 km/hod. Přitom musí dbát zvýšené ohleduplnosti vůči chodcům, které nesmí ohrozit; v případě nutnosti musí zastavit vozidlo. Stání je dovoleno jen na místech označených jako parkoviště - tj. pouze u chalup, kde je host ubytován, nebo na parkovišti po pravé straně ještě cca 100 metrů před začátkem osady. Stání u silnice na soukromých pozemcích, byť i neudržovaných, není dovoleno.

Úvod